Veterný tunel

Čo je to simulátor voľného pádu

Ak si pripravený na chvíľu intenzívneho voľného pádu bez lietadla a padáku, TORNADOPRO je to pravé miesto.
Letové podmienky vo veternom tuneli sú totožné so skokom pri voľnom páde a preto ich používajú národné parašutistické tímy z celého sveta. Tornadopro je miesto, kde sa tvoje sny o lete stávajú realitou.
Vertikálny aerodynamický tunel generuje „prúdenie vzduchu“ v sklenenej trubici, v ktorej sa vznášaš rovnako, ako keby si vyskočil z lietadla.
Minúta letu vo veternom tuneli sa rovná zoskoku s padákom zo 4000m.
Budeš letieť až do rýchlosti 250km/h v 5,8m vysokej letovej komore. Nemusíš sa ničoho báť pretože budeš pod dohľadom našich skúsených inštruktorov, so všetkým potrebným vybavením v cene.

Kto u nás môže lietať?

Tornadopro tunel je skvelý spôsob, ako si vyskúšať parašutizmus, nevyžadujú sa žiadne špeciálne zručnosti a zalietať si môžu všetci od 5 do 95 rokov. Viac informácií nájdeš v prevádzkovom poriadku.

Ako prebieha let?

Pred samotným letom v tuneli ťa zaškolíme, všetky svoje osobné veci si odložíš do svojej skrinky, oblečieš si kombinézu, vyberieš prilbu. Nezabudni, že na let je potrebné mať ľahkú športovú, ale pevnú obuv, aby ti neodletela. Retiazky a prstene radšej tiež odlož do skrinky. Následne ťa už čaká skvelý adrenalínový zážitok v tuneli. Celkovo si vyhraďte a let a predprípravu cca 1 hodinu.

Čo je v cene?

Okrem samotného letu ti požičiame kombinézu, prilbu aj okuliare. Celý let prebieha pod dohľadom skúseného inštruktora a na konci od nás dostaneš certifikát o absolvovaní letu vo veternom tuneli.

Kde si môžeš let kúpiť?

Let v simulátore voľného pádu Tornadopro môžeš kúpiť priamo na mieste našej prevádzky, alebo cez náš e-shop.

Kde nás nájdeš?

Naša prevádzka je na Ceste na Senec 2 v Bratislave, pri nákupnom centre Shopping Palace.

Ako sa objednám na let?

Presný termín a čas letu si rezervuj v našom online rezervačnom systéme. Tvoju rezerváciu spätne potvrdíme. V prípade nevhodného počasia a ťa vopred kontaktujeme a dohodneme si náhradný termín.

 

Čo ak sa ti lietanie zapáčilo?

Ak ťa let chytil za srdce a chcel by si si to skúsiť na oblohe, si na správnom mieste. Môžeš si vyskúšať tandmový zoskok z lietadla, kedy zoskočíš zo 4000m s parašutistom a pocítiš naozajstný voľný pád. Alebo chceš skákať sám? V tom prípade máme pre teba parašutistický výcvik.

Všetky potrebné informácie nájdeš na našom webe www.inthesky.sk